GTA Trilogy The Definitive Edition - Zamożny pan celuje z broni do dziewczyny z GTA San Andreas, która ma zmysłową minę. Po prawej stronie kadr obrazu kobiety z Layers of Fear

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – GTA Trilogy potwierdzone, Europa Universalis 4 za darmo i ciąg dalszy świata Layers of Fear

GTA Trilogy The Definitive Edition zauważono na stronie koreańskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją gier wideo. Czy w takiej sytuacji Rockstar Games lub Take-Two wkrótce zapowie grę? Oby!

Spieszcie się do Epic Games Store. Czeka tam Was świetna produkcja od Paradox Interactive, czyli popularne na całym świecie Europa Universalis IV. Pokierujcie wybranym narodem i poprowadźcie go ku chwale. Uwaga, jest to oferta limitowana czasowo.

Dziś dowiedzieliśmy się też, że polskie Layers of Fear 3 jest obecnie w produkcji i to na dość zaawansowanym etapie. Na ten moment jednak nie jest jeszcze znany oficjalny tytuł gry, aczkolwiek liczmy, że poznamy go wszyscy niedługo wraz z pierwszymi materiałami z produkcji. Poniżej znajdziecie wszystkie czwartkowe newsy ze świata gamingu, które dziś opublikowaliśmy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się