PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Premiery gier na PC oraz konsole

||
Dział premier gier to miejsce, w którym nasi redaktorzy umieszczają artykuły dotyczące nadchodzących premier gier komputerowych. Gdy zbliża się premiera gry lub producenci umieszczają w sieci trailer nowej gry na konsole lub PC, na portalu PlanetaGracza.pl poinformujemy Cię o tym jako pierwsi.

Jeśli posiadasz PS3, PlayStation 4 czy Xbox lub jesteś pasjonatem gier komputerowych, ten dział jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Wraz ze specjalistami serwisu PlanetaGracza.pl możesz odliczać czas pozostały do ukazania się gry na rynku, śledzić przecieki pojawiające się w sieci na temat najbardziej oczekiwanych premier lub spekulować na temat fabuły czy nowych rozwiązań zastosowanych w rozgrywce.

Wiemy wszystko na temat gier

Codziennie aktualizujemy informacje dotyczące mających pojawić się na rynku gier. Na stronie PlanetaGracza.pl znajdziesz zbiór najważniejszych nowinek gamingowych oraz wyczerpujących wiadomości związanych ze światem gier komputerowych.
Bądź na bieżąco z nowościami dostępnymi na rynku i wraz z nami śledź zapowiedzi nadchodzących premier. Publikujemy oficjalne zapowiedzi, teasery i trailery, dzięki którym oczekiwanie na premierę gry, będzie jeszcze bardziej emocjonujące! Autorzy artykułów jako zapaleni gracze regularnie umieszczają na stronie PlanetaGracza.pl zestawienia najbardziej oczekiwanych premier.
W tym dziale publikujemy także ważne informacje dotyczące wymagań sprzętowych, które pomogą w dostosowaniu komputera do odpalenia gry, aby rozgrywka sprawiała jak najwięcej przyjemności i działała według optymalnych założeń producenta.