Wszystko z grą w porządku, tylko ludzi brakuje. Perfect Dark z planowanym terminem premiery

Perfect Dark - grafika
PC Xbox Series Xbox Series S

Przy Perfect Dark pracuje znacznie więcej studiów niż się wydawało. Dzięki współpracy, deweloperzy mają wypuścić grę na rynek za dwa lata.

Przypomnijmy, że kilka dni temu studia TheInitiative i Crystal Dynamics nawiązały współpracę. Dzięki niej prace nad Perfect Dark mają zostać przyspieszone. Kiedy świat usłyszał o kooperacji dwóch firm, zaczęły się spekulacje, że Perfect Dark może mieć problemy. Znany insider Jeff Grubb zdaje się to negować i pisze, czego dowiedział się ze swoich źródeł. Przede wszystkim brakuje ludzi do pracy do gry. Dlatego też były szef Crystal Dynamics, Darrell Gallagher, zgłosił się do swoich byłych pracowników i zaproponował im współpracę, na którą oni się zgodzili. Ponadto Grubb dodaje, że przy tytule maczają także palce deweloperzy z Naughty Dog, Sony Santa Monica i kilku innych studiów.

Mimo to TheInitiative nadal poszukuje kolejnych pracowników, którzy zasilą skład deweloperski. Jak wspomina Grubb, jeśli w trakcie tworzenia gry nie pojawią się żadne problemy, to tytuł powinien pojawić się w 2023 roku (czyli tak jak pierwotnie zakładano w czerwcu tego roku). Produkcja ma pojawić się na PC i Xbox Series S|X.

Perfect Dark to reboot strzelanek od studia Rare. Gra jest thrillerem sci-fi , którego akcja rozgrywa się w przyszłości, gdzie świat został zniszczony w wyniku katastrofy klimatycznej. Na chwilę obecną nie wiemy za wiele szczegółów na temat odnowionej wersji tytułu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie