DoGRYwka – karty NVIDIA RTX 4000, ulepszona grafika w Cyberpunk 2077 i zwiastun PS VR2

NVIDIA RTX 4000 zapowiedziane. Zbiór newsów z dzisiaj
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

NVIDIA oficjalnie zapowiedziała karty graficzne z serii RTX 4000. Trzeba przyznać bez ogródek, że są to prawdziwe potwory wydajności. Problem w tym, że ich cena może… zwalić z nóg. No ale przynajmniej w zamian możemy liczyć nie tylko na kosmiczną wydajność, ale również wsparcie dla nowego DLSS. Zobaczymy, jak będzie z dostępnością, choć tym akurat raczej nie powinniśmy się przejmować.

NVIDIA zaprezentowała również zwiastun Ray Tracing: Overdrive w Cyberpunk 2077, czyli „nowej jakości” technologii RTX. CD Projekt RED zapowiada, że ich hitowa gra będzie wyglądać jeszcze piękniej i bardziej naturalnie niż kiedykolwiek. Brzmi ciekawie, a zaprezentowany zwiastun w zasadzie potwierdza te zapewnienia. Co ciekawe, tytuł wzbogaci się również o DLSS 3.0.

PS VR2 dostało nowy zwiastun, na którym PlayStation zachwala swój sprzęt. Nie będę jednak ukrywał, że od technologicznego punktu widzenia mamy tu do czynienia z naprawdę ambitnym sprzętem. Sporo nowych technologii, wiele świetnych pomysłów i przede wszystkim wygoda użytkowania. Szkoda tylko, że do tej pory nie poznaliśmy oficjalnej ceny zestawu. Miejmy jednak nadzieję, że Sony nie zamierza wydusić od nas ostatniego grosza.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą dzisiejszych artykułów!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie