PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Oferta PS Plus dla konsol PS4, PS3 oraz PS Vita.

|| Znajdziecie tutaj zawsze aktualną listę gier PS Plus na dany miesiąc. Oprócz tego publikujemy przecieki i plotki dotyczące PS+, które również często się potwierdzają.

Oferta PS Plus jest skierowana do użytkowników konsol Sony: PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Każdy może przystąpić do programu, opłacając odpowiedni abonament. Subskrypcję wykupujemy na miesiąc, 3 miesiące lub 12 miesięcy. Cena tej ostatniej nie przekracza 200 złotych.

Co dostajemy opłacając abonament PS Plus? Posiadacze konsol PS4 mogą dzięki temu grać online. Największą atrakcją – dla właścicieli wszystkich wspomnianych konsol Sony – są jednak darmowe gry. Na graczy czeka ponad 60 tytułów w ciągu roku, które można pobierać bez żadnych dodatkowych opłat i grać do woli, dopóki opłacamy abonament PlayStation Plus.

Jak wspomnieliśmy, oferta PS Plus zmienia się co miesiąc. Nową listę gier poznajemy zazwyczaj w ostatnim tygodniu danego miesiąca. Zmiana oferty na nową następuje natomiast w pierwszą środę każdego miesiąca.

Oferta z darmowymi grami PlayStation Plus to jednak nie wszystko, co dostajemy po opłaceniu abonamentu. Dochodzą do tego ekskluzywne przeceny gier kupowanych w PS Store. Zazwyczaj możemy liczyć na 10-20 procent obniżki. Ponadto wraz z abonamentem PS+ otrzymujemy inne bonusy, jak np. darmowe triale, awatary czy motywy do pobrania na menu konsoli.

Oferta PlayStation Plus