Premiera God of War Ragnarok została opóźniona, bo Kratos był chory

God of War Ragnarok już dostępny do pobierania. Oto gdzie kupić grę
PS4 PS5

Na początku czerwca oficjalnie potwierdzono, że God of War Ragnarok nie ukaże się w tym roku. Santa Monica Studio nie ujawniło wówczas, czemu premiera gry nie odbędzie się w terminie.

Teraz aktor użyczający głosu Kratosowi, Chris Judge, potwierdził, że winny był jego stan zdrowia. Judge przeszedł w 2019 roku kilka poważnych zabiegów. Santa Monica Studio postanowiło także zaczekać, aż wróci do pełni sił. W efekcie cała produkcja nieco spowolniła.

Muszę się streszczać. (…). Do ukochanego fandomu, Ragnarok został opóźniony z mojego powodu. Sierpień 2019, nie mogłem chodzić. Musiałem mieć operację pleców, zastąpienie obu moich bioder, i operację kolana. Czekali na mnie, aż przejdę rehabilitację.

– napisał Christopher Judge na Twitterze

Aktor pochwalił też podejście studia Sony do jego problemów. Deweloperzy z Sana Monica zachowali się w stosunku do niego bardzo dobrze.

Żadnych gróźb, żadnego, „za kogo ty się uważasz?”. Nic, tylko miłość i wsparcie. Sony Santa Monica nigdy nie powiedziało ani słowa o opóźnieniu i o tym, co je spowodowało. Studia to dupki, ale ta firma, od góry do dołu, powinna dać nam nadzieję.

– kontynuował w innym wpisie

God of War Ragnarok ma zadebiutować w przyszłym roku. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale możliwe, że Sony ogłosi ją w ciągu paru najbliższych miesięcy. Gra zadebiutuje nie tylko na PS5, ale także na PS4.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie