God of War Ragnarok - Kratos

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Premiera God of War Ragnarok została opóźniona, bo Kratos był chory

Na początku czerwca oficjalnie potwierdzono, że God of War Ragnarok nie ukaże się w tym roku. Santa Monica Studio nie ujawniło wówczas, czemu premiera gry nie odbędzie się w terminie.

Teraz aktor użyczający głosu Kratosowi, Chris Judge, potwierdził, że winny był jego stan zdrowia. Judge przeszedł w 2019 roku kilka poważnych zabiegów. Santa Monica Studio postanowiło także zaczekać, aż wróci do pełni sił. W efekcie cała produkcja nieco spowolniła.

Muszę się streszczać. (…). Do ukochanego fandomu, Ragnarok został opóźniony z mojego powodu. Sierpień 2019, nie mogłem chodzić. Musiałem mieć operację pleców, zastąpienie obu moich bioder, i operację kolana. Czekali na mnie, aż przejdę rehabilitację.

– napisał Christopher Judge na Twitterze

Aktor pochwalił też podejście studia Sony do jego problemów. Deweloperzy z Sana Monica zachowali się w stosunku do niego bardzo dobrze.

Żadnych gróźb, żadnego, „za kogo ty się uważasz?”. Nic, tylko miłość i wsparcie. Sony Santa Monica nigdy nie powiedziało ani słowa o opóźnieniu i o tym, co je spowodowało. Studia to dupki, ale ta firma, od góry do dołu, powinna dać nam nadzieję.

– kontynuował w innym wpisie

God of War Ragnarok ma zadebiutować w przyszłym roku. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale możliwe, że Sony ogłosi ją w ciągu paru najbliższych miesięcy. Gra zadebiutuje nie tylko na PS5, ale także na PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się