DoGRYwka – nowy model PS5, Xbox Game Pass na wrzesień oraz kolejna gra z PS5 na PC

PS5 z nowym, zaskakującym modelem. Zbiór informacji z dzisiaj
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Znany insider Tom Henderson donosi o kolejnej edycji PS5, która już w 2023 roku ma rzekomo trafić do graczy. Tym razem mamy dostać wersję, w której największą zmianą będzie… odczepiany czytnik płyt. Całość ma przy tym wyglądać odpowiednio stylowo i nie razić w oczy. Czytnik będzie można dokupić również osobno albo w zestawie z konsolą. Ten model ma całkowicie wyprzeć dotychczasowe PS5.

Xbox podzielił się nowościami w Xbox Game Pass na drugą połowę września. Hitów nie brakuje, ale fani największych gier AAA z pewnością mogą zacierać ręce, bo już teraz mogą grać w Deathloop. Wielki hit od Arkane z PS5 i PC w końcu zadomowił się na konsoli “zielonych”, wraz z zestawem nowych misji oraz paroma ulepszeniami. To jednak nie koniec nowości.

Sackboy: Big Adventure ma pojawić się na PC i nie jest to pierwszy raz, gdy o tym słyszymy. Tym razem jednak zauważono ikonę gry w plikach Steam. Jakby tego było mało, pojawiły się dane wskazujące na wersje językowe, co sugeruje, że już niebawem otrzymamy pełną zapowiedź. Nie jest to może wielki hit pokroju Uncharted czy Days Gone, ale to wciąż ciekawa pozycja, która do tej pory była (w sumie jest nadal) dostępna wyłącznie na sprzęcie od Sony. Oby wkrótce się to zmieniło!

Oto reszta dzisiejszych informacji:

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie