PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Nowe gry na Xbox One – recenzje, zapowiedzi

||Konsola Xbox One należy do ósmej generacji konsol i jest następcą Xbox 360. W tym dziale prezentujemy sporo wiadomości na temat nowych gier, które ukazały się lub dopiero zmierzają na nową generację od Microsoftu, publikując tym samym oczekiwane zapowiedzi gier.

Nie pomijamy wielkich tytułów, na które czekacie z niecierpliwością, przeplatając wszystko najciekawszymi, nowymi grami od producentów niezależnych. Newsy Xbox One to również masa ciekawostek dotyczących samej konsoli. Często publikujemy porównania grafiki, nie zapominamy o promocjach na nowe gry na Xbox One oraz comiesięcznej ofercie Games with Gold, która zapewne również Was interesuje. Nasi redaktorzy, jako pasjonaci rozmaitych form konsolowej rozrywki, recenzują gry na Xbox One różnorodnych gatunków, m.in.: sportowe, wyścigowe, strzelanki, gry akcji oraz strategie i RPG.

Czego jeszcze możesz się dowiedzieć?

W naszym dziale Xbox One Newsy nie może zabraknąć również tematyki związanej z aktualizacjami systemu tej konsoli. Regularnie relacjonujemy dla Was premiery kolejnych wersji konsoli, ponieważ Microsoft jest pod tym względem bardzo pracowity i niezwykle często zaskakuje użytkowników XOne nowymi funkcjami dokładanymi do swojego sprzętu. Co przyniesie nowy firmware, kiedy go dostaniemy i czy warto czekać? Przekonacie się o wszystkim, zaglądając do naszych newsów i zapowiedzi. Staramy się, by codziennie zamieścić w dziale Xbox One Newsy kilka świeżutkich nowości na temat tej konsoli.
Jeśli jesteś posiadaczem Xboxa i chcesz być na bieżąco z informacjami docierającymi od producenta, planujesz zakup konsoli nowej generacji, lecz nie wiesz, na jaką się zdecydować lub po prostu interesuje Cię ten temat, zapraszamy do działu Nowości.