Redakcja

Robert Ocetkiewicz – Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

E-mail: robert.ocetkiewicz@planetagracza.pl
Tel.: 504-870-154

 


dariusz

Dariusz Madejski – Gra od kiedy pamięta. Zaczęło się od przygody z Commodore 64, później była Amiga, następnie złota era konsol. Najbardziej ceni szybką rozgrywkę na handheldach, uderza w slashery, platformówki oraz wyścigi. Czym więcej arcade, tym lepiej. Nie oznacza to jednak, że nie znosi RPG. Spędził dziesiątki godzin przy kolekcjonowaniu mieczy i zbroi w Morrowindzie, pochłonęło go do reszty Bravely Default na 3DS-ie. Doświadczenie dziennikarskie zdobył podczas kilku lat pracy w grupie Money.pl. Był głównym redaktorem serwisu e-prawnik.pl, następnie zajmował się działem motoryzacji w Money.pl, a jeszcze później przyszedł czas na duże publikacje w mediach lifestylowych tej grupy, czyli MenStream.pl, Platine.pl oraz iWoman.pl.

E-mail: darek.madejski@planetagracza.pl

 

Ewelina Stój – Lubi szybkie auta i szybkie komputery. Mówią, że ma „techniczne zacięcie” objawiające się naprawami wszelkiego typu sprzętu komputerowego, zwłaszcza kolegom. Z blaszakiem i jego podzespołami trwa w nieformalnym związku od jedenastego roku życia, kiedy to uczestniczyła w pierwszym składaniu peceta. Przez długi czas zdradzała blaszaka z PlayStation One pocinając w Harvest Moon i Call of Duty (cóż za rozbieżność). Z wykształcenia dziennikarka i germanistka mająca więcej zainteresowań niż palców (włączając w to te u stóp). Pisała dla CDP, GamesGuru a jak jej się przypomni i znajdzie czas to napisze też czasami jakaś recenzję na swoim blogu www.dziewojagra.blogspot.com.


Dagmara Kottke – Stanowi encyklopedyczny przykład blaszakowca. Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta. Miłośniczka Metallicy (St. Anger!) i kotów dachowych (bo to wspaniałe zwierzaki są).


 

 

 

Łukasz Kędzierski – Fan twórczości H.P Lovecrafta i Michaela Crichtona, lubiący ponadto popkulturę lat 80 i 90. W wolnych chwilach wielki kibic Juventusu F.C i miłośnik power metalu. Ubóstwia filmowego Batmana Tima Burtona i komiksowego od Douga Moencha. Entuzjasta gier wszelakich, w których ceni przede wszystkim pomysł i grywalność. Wychowany na Pegasusie, PlayStation i GameBoy’u Advance. Obecnie pochłania hity na PlayStation 4 i z optymizmem spogląda na tegoroczne premiery.


 

Michał Śladewski – Na codzień dziennikarz i marketingowiec, w wolnym czasie pasjonuje się wszystkim co dostarcza wrażeń wizualnych. Samouk montażu wideo i miłośnik nowych technologii. Najchętniej życie poświeciłby na zwiedzaniu dalekich zakątków i uwiecznianiu fauny (serio!). Przygodę z grami zawdzięcza bratu i jego Commodore. Co lepsze PC czy konsola? Kiedyś fan blaszaka, dzisiaj konsoli – bo wygodniej na kanapie.


 

 

Krzysztof Żołyński – Gra w gry! Od kiedy w Pewexie można było kupić Atari. Od 1995 roku pisze o grach i technologiach. Uwielbia konsole, PeCety mniej, ale toleruje. Gdy nie gra, rozmyśla w co by tu zagrać, a także podróżuje, czyta, jeździ na koncerty i robi masę zdjęć.


 

 

 

 

bartekBartłomiej Balcerzak – Już od szóstego roku życia przycinał na Amidze w takie tytuły jak Super Frog, Golden Axe czy Street Fighter. Sporo czasu spędził również przy krajowej podróbce konsoli NES, a więc Pegasusie. Chwilę spędzone przy Złotej piątce czy słynnym kartridżu z 168 hitami pamięta do dziś, będąc obecnie pasjonatem oldschoolu. Nie stroni przy tym od growych nowości , chętnie sięgając po konsolowe i PCtowe hity.