Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

Dariusz Madejski

Dariusz Madejski

Gra od kiedy pamięta. Zaczęło się od przygody z Commodore 64, później była Amiga, następnie złota era konsol. Najbardziej ceni szybką rozgrywkę na handheldach, uderza w slashery, platformówki oraz wyścigi. Czym więcej arcade, tym lepiej. Nie oznacza to jednak, że nie znosi RPG. Spędził dziesiątki godzin przy kolekcjonowaniu mieczy i zbroi w Morrowindzie, pochłonęło go do reszty Bravely Default na 3DS-ie. Doświadczenie dziennikarskie zdobył podczas kilku lat pracy w grupie Money.pl. Był głównym redaktorem serwisu e-prawnik.pl, następnie zajmował się działem motoryzacji w Money.pl, a jeszcze później przyszedł czas na duże publikacje w mediach lifestylowych tej grupy, czyli MenStream.pl, Platine.pl oraz iWoman.pl.

Artur Łokietek

Artur Łokietek

Zamknięty w horrorach lat 80. miłośnik wszystkiego, co dziwne, niespotykane i rewolucyjne, acz niekoniecznie udane. Między sesjami gamingu odpręża się do muzyki, która z założenia nie powinna odprężać albo siedzi z nosem w książkach, które wciąż kupuje, choć nie ma na nie miejsca. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji, jednak nie odmówi też założeniu rodziny w Simsach. W przeszłości gracz PlayStation, ale jego dusza i tak należy do PC i (od niedawna) Nintendo Switch.

Grzegorz Rosa

Grzegorz Rosa

W czasach starożytnych recenzował walki gladiatorów i wyścigi rydwanów. W epoce renesansu doglądał prac Michała Anioła i Leonarda. A teraz przekłada swoje doświadczenia ze snów na gaming i kino współczesne. Jest ekspertem od krytykowania złych gier i wszystkiego, co nosi znamiona sztuki – ale potrafi też dostrzec w nich rzeczy, których nikt nie docenia. Gdy nie musi pisać publicystyki, wtedy gra w Wiedźmina 4.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Już od szóstego roku życia przycinał na Amidze w takie tytuły jak Super Frog, Golden Axe czy Street Fighter. Sporo czasu spędził również przy krajowej podróbce konsoli NES, a więc Pegasusie. Chwilę spędzone przy Złotej piątce czy słynnym kartridżu z 168 hitami pamięta do dziś, będąc obecnie pasjonatem oldschoolu. Nie stroni przy tym od growych nowości , chętnie sięgając po konsolowe i PCtowe hity.

Łukasz Kędzierski

Łukasz Kędzierski

Fan twórczości H.P Lovecrafta i Michaela Crichtona, lubiący ponadto popkulturę lat 80 i 90. W wolnych chwilach wielki kibic Juventusu F.C i miłośnik power metalu. Ubóstwia filmowego Batmana Tima Burtona i komiksowego od Douga Moencha. Entuzjasta gier wszelakich, w których ceni przede wszystkim pomysł i grywalność. Wychowany na Pegasusie, PlayStation i GameBoy’u Advance. Obecnie pochłania hity na PlayStation 4 i z optymizmem spogląda na tegoroczne premiery.

Michał Śladewski

Michał Śladewski

Na codzień dziennikarz i marketingowiec, w wolnym czasie pasjonuje się wszystkim co dostarcza wrażeń wizualnych. Samouk montażu wideo i miłośnik nowych technologii. Najchętniej życie poświeciłby na zwiedzaniu dalekich zakątków i uwiecznianiu fauny (serio!). Przygodę z grami zawdzięcza bratu i jego Commodore. Co lepsze PC czy konsola? Kiedyś fan blaszaka, dzisiaj konsoli – bo wygodniej na kanapie.