Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

Dariusz Madejski

Dariusz Madejski

Gra od kiedy pamięta. Zaczęło się od przygody z Commodore 64, później była Amiga, następnie złota era konsol. Najbardziej ceni szybką rozgrywkę na handheldach, uderza w slashery, platformówki oraz wyścigi. Czym więcej arcade, tym lepiej. Nie oznacza to jednak, że nie znosi RPG. Spędził dziesiątki godzin przy kolekcjonowaniu mieczy i zbroi w Morrowindzie, pochłonęło go do reszty Bravely Default na 3DS-ie. Doświadczenie dziennikarskie zdobył podczas kilku lat pracy w grupie Money.pl. Był głównym redaktorem serwisu e-prawnik.pl, następnie zajmował się działem motoryzacji w Money.pl, a jeszcze później przyszedł czas na duże publikacje w mediach lifestylowych tej grupy, czyli MenStream.pl, Platine.pl oraz iWoman.pl.

Jakub Stremler

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.

Michał Wieczorek

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

Agata Wierzbicka

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

Grzegorz Rosa

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Już od szóstego roku życia przycinał na Amidze w takie tytuły jak Super Frog, Golden Axe czy Street Fighter. Sporo czasu spędził również przy krajowej podróbce konsoli NES, a więc Pegasusie. Chwilę spędzone przy Złotej piątce czy słynnym kartridżu z 168 hitami pamięta do dziś, będąc obecnie pasjonatem oldschoolu. Nie stroni przy tym od growych nowości , chętnie sięgając po konsolowe i PCtowe hity.

Łukasz Kędzierski

Łukasz Kędzierski

Fan twórczości H.P Lovecrafta i Michaela Crichtona, lubiący ponadto popkulturę lat 80 i 90. W wolnych chwilach wielki kibic Juventusu F.C i miłośnik power metalu. Ubóstwia filmowego Batmana Tima Burtona i komiksowego od Douga Moencha. Entuzjasta gier wszelakich, w których ceni przede wszystkim pomysł i grywalność. Wychowany na Pegasusie, PlayStation i GameBoy’u Advance. Obecnie pochłania hity na PlayStation 4 i z optymizmem spogląda na tegoroczne premiery.

Michał Śladewski

Michał Śladewski

Na codzień dziennikarz i marketingowiec, w wolnym czasie pasjonuje się wszystkim co dostarcza wrażeń wizualnych. Samouk montażu wideo i miłośnik nowych technologii. Najchętniej życie poświeciłby na zwiedzaniu dalekich zakątków i uwiecznianiu fauny (serio!). Przygodę z grami zawdzięcza bratu i jego Commodore. Co lepsze PC czy konsola? Kiedyś fan blaszaka, dzisiaj konsoli – bo wygodniej na kanapie.