PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Recenzje gier PC – sprawdzamy, chwalimy, wytykamy błędy i oceniamy.

|| Nowe gry na pecety są co prawda zazwyczaj tańsze niż na konsole, lecz i tak nikomu chyba nie uśmiecha się wydanie ponad 100 złotych na tytuł, który może okazać się zwykłą klapą. Screeny oraz trailery oglądane przed premierami to nie wszystko. Nieraz okazuje się, że dopiero po wydaniu tytułu poznajemy jego „prawdziwą twarz”.

Jeśli nie chcecie zatem „wejść na minę”, radzimy przed zakupem gier zapoznać się z jej ocenami. W naszym dziale Recenzje Gier PC, znajdziecie obszerne materiały dotyczące najnowszych tytułów na te platformę. Recenzujemy nie tylko największe serie, jak Battlefield czy Call of Duty. Oceniamy również mniej znane i promowane tytuły, które z jakiś względów zainteresowały nas i postanowiliśmy bliżej się im przyjrzeć.

PC Recenzje z pewnością jest działem, którego posiadacze blaszaków nie mogą ominąć. Zapraszamy do naszych recenzji, komentowania tekstów i dzielenia się własnymi opiniami. Nie tylko oceniamy, chcemy również wiedzieć, co sami myślicie o najnowszych grach na PC.

Recenzje gier PC – PlanetaGracza.pl