Darmowe DLC do dwóch części serii Battlefield. Odbierzecie je na Origin i w PS Store

battlefield 1
PC

Na platformie Origin i w sklepie PlayStation możecie zupełnie za darmo odebrać DLC do Battlefield 1 i Battlefield 4. Chodzi o BF1 Apokalipsa i BF4 Zęby Smoka.

Fani Battlefielda nie powinni narzekać na nudę w ostatnim czasie.  Dostajemy coraz więcej szczegółów na temat nachodzącego BF 2042, a także poznaliśmy datę startu i zawartość otwartej bety. Posiadacze poprzednich części mogą zalogować się na Origin, gdzie do odebrania są dwa DLC.

DLC do Battlefield 1 i Battlefield 4 za darmo

Oferta adresowana jest do osób posiadających konto na platformie Origin z przypisaną do niego grą BF1 albo BF4. Czemu te dwie? To proste – do odebrania mamy DLC do „pierwszowojennej” części serii o podtytule „Apokalipsa”, a także „Zęby Smoka” do „czwórki”. Obydwa DLC możecie też zdobyć w wersji na PlayStation.

Aby odebrać wspomniane dodatki, należy po prostu udać się na stronę sklepu i przypisać gry do konta.

Pierwsze DLC udostępnia nam aż pięć map, 6 nowych broni palnych i nowe pojazdy lotnicze. Te ostatnie są szczególnie istotne, gdyż w dodatku znajdziemy również tryb „Atak lotniczy” skupiający się właśnie na walce w przestworzach.

Dodatek do BF4 to z kolei 4 mapy, nowy tryb „Sprzężenie” (połączenie walki na kupony odrodzeń i kontroli terytorium) i specjalną broń oraz wyzwania. Nie da się ukryć, że zawartości jest całkiem sporo. Darmowe DLC stanowi świetną okazję dla wielu graczy, którzy porzucili poprzednie części serii, aby powrócić na pole bitwy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie