Na naszej stronie znajdziesz wszystkie światowe gry – nowości, kultowe serie i zapowiadane tytuły. Te, w które najchętniej grasz, ale także te, które uważasz za pomyłkę. Jeśli dopiero szukasz inspiracji na spędzenie dalszych, angażujących godzin przed grą i nie chcesz, aby to był czas stracony – koniecznie sprawdź, naszą listę gier, które nie tylko zapadły w pamięć, ale miały potężny wpływ na budowanie gamingowej społeczności.

Serie

Szeroka baza gier w PlanetaGracza.pl

Wiele godzin przy konsoli/komputerze i szczera pasja do gamingu pomogła nam stworzyć dla Ciebie obszerną bazę gier, w której znajdziesz najgorętsze tytuły ostatnich lat. W każdej zakładce umieściliśmy wszystkie najciekawsze newsy o grach, kody, recenzje i obiektywne spostrzeżenia na temat wybranych tytułów. Nasza baza gier zaprezentuje Ci nie tylko gry – nowości, ale też opinie na ich temat, pierwsze spostrzeżenia i odczucia, ale też streszczenia i wiele innych informacji, o których chciałbyś przeczytać.

Zawsze najświeższe newsy o grach

Na tej stronie szybko zlokalizujesz interesującą Cię grę i dowiesz się więcej na jej temat. Niecierpliwie wyczekujesz zapowiadanego, kolejnego dodatku do Twojego ulubionego tytułu? Śledź nasz blog o grach, z pewnością poinformujemy Cię o planowanej dacie premiery i tego, na jakie platformy został wydany (czy to na PS5, czy na X box Series X itp.). Dla Twojej wygody baza gier zaprezentowana została w chronologii alfabetycznej, co skraca czas na poszukiwanie określonego tytułu i jednocześnie wydłuża ten, który spędzisz na czytaniu naszych newsów o grach. To strona od graczy dla graczy!