PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive
Xbox Series X to sprzęt, który dostał się w ręce graczy w 2020 roku i wywołał niemałe emocje. Jako portal o grach poświęciliśmy mu dużo uwagi, czego wynikiem jest ten dział. Znajdziesz w nim wnikliwe i rozbudowane artykuły, szczegółowe recenzje, a także zapowiedzi nowości – wszystkie podawane przez nas informacje na temat konsoli Xbox Series X i gier pochodzą z oficjalnych oraz sprawdzonych źródeł.

Konsola Xbox Series X to sprzęt o wysokiej wydajności, który poradzi sobie z nadchodzącymi, wymagającymi nowościami, a także sprosta starszym grom, które są wciąż ulepszane. Nasi redaktorzy w tym dziale przyjrzą się zarówno plusom, jak i minusom Xbox Series X, a także podzielą się wrażeniami podczas użytkowania – informacje te z pewnością przydadzą się osobom, które zastanawiają się nad zakupem tej konsoli.

Cena konsoli Xbox Series X, a także gier, nie jest niska – co do tego nie ma wątpliwości. Zapoznaj się z przedstawionymi przez nas treściami w tej kategorii i przekonaj się, czy planowany zakup faktycznie okaże się strzałem w dziesiątkę. Nasi redaktorzy w swoich recenzjach dotykają wielu sfer (zarówno tych technicznych, jak i związanych z ogólnym odbiorem gry), dzięki czemu otrzymasz szeroki obraz tego, czego można się spodziewać – z pewnością pomoże Ci to podjąć słuszną decyzję.

XboX Series X – wszystko o grach

Gry na Xbox Series X stanowią jeden z argumentów, który przesądza o tym, czy warto nabyć tę konsolę – w tym dziale znajdziesz na ich temat rozbudowane i szczegółowe artykuły, poznasz nadciągające zapowiedzi i zwiastuny, a także zapoznasz się z licznymi recenzjami. Specjalnie dla Ciebie nasi redaktorzy wyłapują również wszelkie nowinki, a także plotki na temat wydawców, jak i producentów gier.

W tym dziale znajdziesz dużo interesujących informacji na temat konsoli Xbox Series X oraz gier, które są na nią tworzone. Zachęcamy jednak do zapoznania się również z innymi kategoriami, wśród których można znaleźć chociażby te poświęcone PS5. PlanetaGracza to portal, który dostarczy Ci wiele różnorodnych treści. Jakich? Przekonaj się o tym sam, odwiedzając różne podkategorie.