DoGRYwka – World War 3 za darmo, koniec Google Stadia i “miła” FIFA 23

World War 3 w końcu za darmo. Zbiór newsów z dzisiaj
Newsy PC PS4 PS5 Stadia Switch Technologie Xbox Series XOne

The Farm 51 wydało w końcu wielce oczekiwane nowe wcielenie swojego sieciowego FPS-a World War 3 w formule free-to-play. Aktualnie trwa otwarta beta, więc każdy chętny gracz może wziąć w niej udział. Gra powstawała wiele lat i nie obyło się kontrowersji, ale twórcy nie porzucili idei “polskiego Battlefielda”. Czas pokaże, czy uda im się spełnić obietnice.

Google Stadia oficjalnie umarło. Gigant technologiczny jakiś czas temu zapewniał, że nie ma zamiaru uśmiercać konającej usługi, ale złamał dane słowo. Stadia kończy działanie, ale fani usługi nie muszą nie niepokoić. Google ma zapewnić wszelkie niezbędne zwroty w związku z nabytymi grami czy sprzętem. Co ciekawe, nawet sami deweloperzy odpowiedzialni za Stadię byli zdziwieni decyzją szefostwa.

FIFA 23 oferuje tryb “miły”. Otóż co bardziej przewrażliwieni gracze mogą upewnić się, że ich ego pozostanie nietknięte poprzez wyłączenie “krytycznych komentarzy”. Opcja brzmi o tyle ciekawie, że z pewnością może pomóc niedzielnym graczom, tym mniej zaprawionym w bojach oraz dzieciom. Reszta może jednak na tym ucierpieć, bo jednak krytyka, nawet ta prowadzona przez wirtualnego narratora – jest w stanie przysłużyć się poprawie naszych umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszymi newsami!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie