PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Nowe gry na PS4 – recenzje, zapowiedzi

||

Najnowsza konsola PlayStation 4 wyprodukowana przez Sony wprowadza całkiem nową jakość grania konsolowego i wymaga osobnego działu, który w całości odpowiada za gry na PS4.

Nowości na PS4 to dział, w którym gracze znajdą najświeższe informacje dotyczące konsol nowej generacji. Skupiamy się przede wszystkim na największych tytułach, lecz nie znaczy to, że całkowicie pomijamy produkcje indie oraz gry niezależne. Jeśli coś ważnego dzieje się w związku z PS4, zawsze przeczytacie o tym w naszym dziale Nowości na PS4. Na bieżąco publikujemy newsy, zapowiedzi nowych produkcji oraz przecieki ze świata gier.

Dział ten nie ogranicza się oczywiście tylko do zapowiedzi gier oraz wrzucania kolejnych zwiastunów. Oprócz masy filmików znajdziecie w nich porównania grafiki, plotki oraz sporo ciekawostek ze świata PlayStation 4. Sporo uwagi poświęcamy również wszystkiemu, co jest związane z ofertą PlayStation Plus.

Jeśli szykują się premiery, promocja gier na PS4, są jakieś problemy z PSN, zbliżają się patche do ciekawych tytułów, nasi autorzy na pewno tego nie pominą! W dziale Nowości na PS4 nie zabraknie również tematu aktualizacji systemu PlayStation 4. Zastanawiacie się, jakie nowe funkcje oraz opcje zostaną wprowadzone do Waszej konsoli? Odwiedzajcie ten dział i bądźcie z newsami na bieżąco.

Do czytania zachęcamy również osoby planujące zakup nowej konsoli. Informacje zawarte na stronie są pomocne przy podjęciu decyzji, na jaką platformę się zdecydować w zależności od potrzeb użytkownika.