Darmowe gry Epic Games Store - Europa Universalis IV

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Europa Universalis IV do zgarnięcia za darmo. Uwaga, oferta limitowana czasowo

Darmowe gry na Epic Games Store to już cotygodniowa tradycja. W nadchodzących dniach możecie na tej platformie przypisać do swoich kont kompletnie za darmo Europa Universalis IV. Za tydzień coś dla fanów budowania komputerów.

Od dziś trwa 7-dniowy okres, dzięki któremu wzbogacicie się o jedną z najbardziej docenianych gier strategicznych ostatnich lat. Akcja zakończy się 7 października 2021 roku o godz. 16:59, dlatego radzę się pospieszyć, by ewentualnie jej nie przegapić. Zapomnienie o tak docenianej produkcji byłoby wielką szkodą, nie sądzicie?

Europa Universalis IV to czwarta odsłona legendarnego już cyklu gier spod szyldu Paradox Interactive. W tym tytule wcielicie się w przywódców jednego z wielu mocarstw, którymi pokierujecie na przestrzeni setek lat. Poprowadźcie swoje nacje ku zwycięstwie i chwale. W grze zaimplementowano system tworzenia historycznie możliwych wydarzeń, wiec każda rozgrywka może być inna w zależności od podjętych decyzji.

Już za tydzień spełnienie marzeń wszystkich #PCMasterRace oraz koszmarów techników informatyków. Słyszeliście może o PC Building Simulator? W tym symulatorze każdy może pobawić się w składanie komputerów z oficjalnych, licencjonowanych podzespołów. Nie zabrakło także wielu opcji związanych z przeprowadzaniem późniejszych benchmarków, gdy Wasze konstrukcje będą miały już dokręcone ostatnie śrubki.

Darmowe gry, oh, kto ich nie kocha? Jeśli nie chcecie przegapić podobnych ofert, rekomenduję śledzić Dział Promocji. Codziennie natraficie tam na najlepsze okazje, w tym również na DLC, sprzęty gamingowe, konsole i nie tylko. Dzięki temu niejednokrotnie będziecie mogli zaoszczędzić nawet dziesiątki złotych, które zawsze można przeznaczyć na coś innego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się