PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Nowe gry na PC, PS3, P4, Xbox i inne konsole

Zapraszamy do działu, w którym znajdziesz nowinki dotyczące gier na konsole Sony PlayStation 3, PS4 oraz Microsoft Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U. Gry na konsole to jedne z najczęściej wybieranych, dlatego nowości z tego działu cieszą się bardzo dużą popularnością. Dział nowości opisuje także nowe gry na PC oraz przekazuje wszelkie informacje pochodzące ze świata gier komputerowych.

Zapowiadamy premiery

W tym miejscu prezentujemy zapowiedzi nowych gier. Opisujemy także nowe technologie pojawiające się na rynku. Testujemy sprzęt dla graczy: słuchawki, klawiatury, myszki, pady, sterowniki, monitory, karty graficzne, a także wszystkie nowoczesne urządzenia i akcesoria związane ze światem nowinek technologicznych, m.in. smartwatche, telefony i inne sprzęty elektroniczne, które mają związek z rynkiem gier komputerowych.

Dział ten relacjonuje wydarzenia z najważniejszych targów komputerowych, turniejów i festiwali gier. Dzięki temu nasi czytelnicy mogą na bieżąco śledzić to, co dzieje się w branży gamingowej.

Serwis PlanetaGracza.pl to miejsce, które łączy wszystkich fanów gier. Niezależnie od wieku czy upodobań, używanego sprzętu lub preferencji co do platformy, każdy użytkownik znajdzie na stronie coś dla siebie. Zarówno właściciele konsol Sony, Microsoftu czy Nintendo, jak i grający na komputerach stacjonarnych czy laptopach, odnajdą w serwisie mnóstwo przydatnych informacji dotyczących gier, ich aktualizacji, wymagań sprzętowych.