DoGRYwka – kolejna gra PlayStation na PC, rozbudowany remake Dead Space oraz oferta Prime Gaming na październik

Gra PlayStation znów trafi na PC. Zbiór informacji z dzisiaj
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

PlayStation oficjalnie potwierdziło, że kolejna produkcja znana z PS5 zawędruje na PC. Tym razem nie doświadczymy jednak olbrzymiego hitu, ale Sackboy: A Big Adventure to wciąż udany i warty uwagi tytuł, który warto poznać. Spin-off serii LitleBigPlanet w wydaniu na „blaszaki” zadebiutować ma już 27 października 2022 roku. Do tego dostaliśmy pierwszy zwiastun tej wersji gry.

Remake uwielbianego horroru science-fiction Dead Space ma zmienić sporo. Twórcy i tak cały czas zaznaczają, że zależy im na oddaniu hołdu oryginałowi, więc nie ma mowy o kompletnym porzuceniu istoty serii. Zamiast tego gra zostanie rozbudowana, dostanie lepsze zadania poboczne i parę nowych lub poprawionych mechanik. Do tego deweloperzy ewidentnie czerpią inspiracje z God of War i kosmiczna groza ma nie posiadać żadnych „cięć”, a wszystko przeżyjemy (lub też nie) w jednym „mastershocie”.

Amazon Prime Gaming na październik 2022 wyciekło i jest co najmniej wybitnie. Amazon chyba zamierza poprawić ostatnie średnio-udane oferty, więc nie tylko dostaniemy dużo gier, ale jakież to będą gry! Total War: Warhammer II, Middle-earth: Shadow of War czy Fallout 76 to trzy wielkie hity w jednym pakiecie, a i to nie wszystko! Łącznie ma czekać na nas aż 7 gier zawartych w tanim jak barszcz abonamencie Amazona. Oby tak dalej!

Zapraszamy do pełnego podsumowania dzisiejszego dnia!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie