PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Nowe gry na PC – recenzje, zapowiedzi

||

W dziale Nowości na PC oferujemy szeroki wybór artykułów relacjonujących newsy ze świata gier komputerowych. Publikujemy zapowiedzi gier oraz nowinki udostępniane przez producentów i wydawców – bezpośrednio po oficjalnych komunikatach. Na bieżąco opisujemy nadchodzące premiery oraz umieszczamy na stronie przecieki i plotki dotyczące tematu gier na PC.

Nowe gry na PC

Najlepszym sposobem, aby sprawdzić, czy warto inwestować w kolejną grę na komputer, jest poznanie opinii specjalistów. Portal PlanetaGracza.pl jest tworzony przez pasjonatów, dzięki czemu zamieszczane artykuły cechuje wysoki poziom merytoryczny oraz rzeczowość. Nasi autorzy jako zapaleni gracze testują gry na PC, a następnie dzielą się opiniami z użytkownikami portalu PlanetaGracza.pl. Każdą opisywaną grę rozkładamy na czynniki pierwsze. Podajemy wymagania sprzętowe, opisujemy fabułę i gameplay, nie spoilerując jednak dobrej zabawy i zostawiając graczom możliwość samodzielnego przejścia całej gry.

Dział Nowości obfituje w ciekawostki dotyczące nowych wydarzeń ze świata gier komputerowych oraz tematów gamingowych. Gdy na rynku pojawia się jakaś nowinka, screeny, teasery lub trailery gier, redaktorzy portalu PlanetaGracza.pl informują czytelników natychmiastowo.

Wpisy w tym dziale dotyczą zarówno najpopularniejszych tytułów, jak i gier niszowych, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą odkrywać mniej znane wydawnictwa oraz ich produkcje. Redaktorzy serwisu regularnie publikują nowe recenzje rozmaitych gatunków gier, od sportowych i wyścigowych, przez strzelanki i fabularne, po gry akcji i strategie.