Martha is Dead wkrótce do sprawdzenia za darmo. Horror zapowiada się coraz lepiej

Martha is Dead - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeśli czekacie na Martha is Dead i bardzo chcecie sprawdzić nową produkcję studia LKA, mam dobre wieści. Niedługo będzie ku temu okazja.

Ogłoszono, że gra otrzyma darmową wersję demonstracyjną w ramach Steam Next Fest. Będzie ona dostępna od 1 do 7 października bieżącego roku i po tym czasie prawdopodobnie zniknie z platformy. Niewykluczone jednak, że deweloperzy udostępnią później kolejną próbkę zawartości.

Dodatkowo zaprezentowano nowy, bardzo klimatyczny materiał, który prezentuje setting gry. Jeden z deweloperów zdradził, że klimat i umiejscowienie akcji to niezwykle ważny element całej produkcji.

Sceneria zawsze była niezwykle ważną częścią Martha Is Dead. Włochy w 1944 roku były krajem sparaliżowanym przez panikę i paranoję. Niemcy okupowali północ, podczas gdy alianci wyzwalali południe, lojalność została nadwerężona, a naród dosłownie podzielił się na dwie części.

– powiedział Luca Dalco, założyciel studia LKA
Cytat pochodzi z informacji prasowej

Niedawno udostępniono także zupełnie nowy zwiastun prezentujący fragment rozgrywki. Znajdziecie go w tym artykule.

Martha is Dead zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zagramy na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Niestety, nie znamy konkretnej daty premiery.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie