Martha is Dead - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Martha is Dead wkrótce do sprawdzenia za darmo. Horror zapowiada się coraz lepiej

Jeśli czekacie na Martha is Dead i bardzo chcecie sprawdzić nową produkcję studia LKA, mam dobre wieści. Niedługo będzie ku temu okazja.

Ogłoszono, że gra otrzyma darmową wersję demonstracyjną w ramach Steam Next Fest. Będzie ona dostępna od 1 do 7 października bieżącego roku i po tym czasie prawdopodobnie zniknie z platformy. Niewykluczone jednak, że deweloperzy udostępnią później kolejną próbkę zawartości.

Dodatkowo zaprezentowano nowy, bardzo klimatyczny materiał, który prezentuje setting gry. Jeden z deweloperów zdradził, że klimat i umiejscowienie akcji to niezwykle ważny element całej produkcji.

Sceneria zawsze była niezwykle ważną częścią Martha Is Dead. Włochy w 1944 roku były krajem sparaliżowanym przez panikę i paranoję. Niemcy okupowali północ, podczas gdy alianci wyzwalali południe, lojalność została nadwerężona, a naród dosłownie podzielił się na dwie części.

– powiedział Luca Dalco, założyciel studia LKA
Cytat pochodzi z informacji prasowej

Niedawno udostępniono także zupełnie nowy zwiastun prezentujący fragment rozgrywki. Znajdziecie go w tym artykule.

Martha is Dead zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zagramy na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Niestety, nie znamy konkretnej daty premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się