Logo PlayStation Studios na tle pieniędzy

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation jeszcze nie skończyło kupowania studiów – sugerują informatorzy. Kto następny?

PlayStation najwyraźniej ma przed sobą jeszcze trochę zakupów. Podobno na przejętym niedawno Firesprite się nie skończy i możemy szykować się na kolejne wieści.

Tak sugeruje informator shinobi602, który słynie z podrzucania na forum ResetEra wskazówek odnośnie kolejnych ruchów Sony. Tym razem udostępnił GIF, który delikatnie wskazuje, że PlayStation ma w zanadrzu jeszcze jakieś przejęcia.

Plotki o PlayStation na forum ResetEra - zrzut ekranu 1
Zrzut ekranu wątku z forum ResetEra

Podobną wskazówką podzielił się Matt, który również często podrzuca na forum podobne mini-przecieki. Jeśli o sprawie kolejnych zakupów Sony niebezpośrednio wypowiada się aż dwóch wiarygodnych informatorów, być może coś faktycznie jest na rzeczy.

Plotki o PlayStation na forum ResetEra - zrzut ekranu 2
Zrzut ekranu wątku z forum ResetEra

Oczywiście nie możemy wykluczać, że oba powyższe wpisy to jedynie żarty. Patrząc jednak na poprzednie sytuacje z udziałem Matta i shinobiego, szczerze w to wątpię. Choć pamiętajmy, aby nie nastawiać się z góry na rychłe, wielkie ogłoszenia.

Jakim zespołem może być potencjalnie zainteresowane Sony? Pamiętajmy, że wciąż oficjalnie nie ogłoszono przejęcia Bluepoint Games. Przypadkiem zapowiedziano je w czerwcu bieżącego roku, ale wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnej wiadomości od obu stron.

Możliwe również, że Sony zainteresuje się Lucid Games. Studio odpowiada za przeciętnie, ale ekskluzywne, ale ekskluzywne dla PS5, wyścigowe Destruction AllStars. Innymi możliwymi typami są: Ember Lab, Arrowhead Game Studios oraz Haven Studios. Wszystko to jednak tylko gdybania. Na oficjalne ogłoszenie musimy poczekać, o ile takowe w ogóle pojawi się w najbliższym czasie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się