PlayStation jeszcze nie skończyło kupowania studiów – sugerują informatorzy. Kto następny?

Logo PlayStation Studios na tle pieniędzy
PS4 PS5

PlayStation najwyraźniej ma przed sobą jeszcze trochę zakupów. Podobno na przejętym niedawno Firesprite się nie skończy i możemy szykować się na kolejne wieści.

Tak sugeruje informator shinobi602, który słynie z podrzucania na forum ResetEra wskazówek odnośnie kolejnych ruchów Sony. Tym razem udostępnił GIF, który delikatnie wskazuje, że PlayStation ma w zanadrzu jeszcze jakieś przejęcia.

Plotki o PlayStation na forum ResetEra - zrzut ekranu 1
Zrzut ekranu wątku z forum ResetEra

Podobną wskazówką podzielił się Matt, który również często podrzuca na forum podobne mini-przecieki. Jeśli o sprawie kolejnych zakupów Sony niebezpośrednio wypowiada się aż dwóch wiarygodnych informatorów, być może coś faktycznie jest na rzeczy.

Plotki o PlayStation na forum ResetEra - zrzut ekranu 2
Zrzut ekranu wątku z forum ResetEra

Oczywiście nie możemy wykluczać, że oba powyższe wpisy to jedynie żarty. Patrząc jednak na poprzednie sytuacje z udziałem Matta i shinobiego, szczerze w to wątpię. Choć pamiętajmy, aby nie nastawiać się z góry na rychłe, wielkie ogłoszenia.

Jakim zespołem może być potencjalnie zainteresowane Sony? Pamiętajmy, że wciąż oficjalnie nie ogłoszono przejęcia Bluepoint Games. Przypadkiem zapowiedziano je w czerwcu bieżącego roku, ale wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnej wiadomości od obu stron.

Możliwe również, że Sony zainteresuje się Lucid Games. Studio odpowiada za przeciętnie, ale ekskluzywne, ale ekskluzywne dla PS5, wyścigowe Destruction AllStars. Innymi możliwymi typami są: Ember Lab, Arrowhead Game Studios oraz Haven Studios. Wszystko to jednak tylko gdybania. Na oficjalne ogłoszenie musimy poczekać, o ile takowe w ogóle pojawi się w najbliższym czasie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie