Reklama

Portal PlanetaGracza.pl może zaoferować najbardziej dogodne dla Państwa formy reklamy. Banery różnego rozmiaru w miejscach, które Państwo sami wybiorą. Możemy również zaproponować artykuł sponsorowany, który odpowiednio oznaczony, znajdzie się na stronie głównej serwisu (nie ma dla nas problemu, aby dodatkowo wypromować go na naszym prężnie działającym fanpage’u na Facebooku, który obecnie ma ponad 65 tysięcy fanów). Jesteśmy również otwarci na inne, niestandardowe formy reklamowe.

O serwisie:

PlanetGracza.pl to miejsce głównie dla graczy, ale również miłośników nowych technologii. Piszemy nie tylko o grach na komputery, konsole, czy urządzenia mobilne (PlayStation, Xbox, Nintendo, PC, Android, iOS). W serwisie znajduje się także miejsce na najnowsze informacje z branży oraz testy związane ze sprzętem dla graczy. PlanetaGracza.pl to idealne miejsce do pokazania produktów związanych z elektroniczną rozrywką oraz technologiami.

Statystyki serwisu:

  • Odsłony: 2 mln
  • Unikalni użytkownicy: 950 tys.
  • Fanpage na Facebooku: 65 tys. fanów

Źródło: Google Analytics, dane za listopad 2021 r.

Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:
krzysztof.pretnik@planetagracza.pl
tel.: 511-364-401

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się