GTA VI z rychłą zapowiedzią, ale w opłakanym stanie, twierdzi informator

GTA VI - fanowska grafika
Newsy

GTA VI może być zapowiedziane w tym roku i obecnie ma być w opłakanym stanie, jeśli chodzi o postępy w produkcji – twierdzi francuski dziennikarz Chris’ Klippel.

Pojawiły się nowe doniesienia o wielkiej produkcji studia RockStar. Francuski dziennikarz twierdzi, że GTA VI może zostać zapowiedziane w już październiku lub listopadzie. Chris’ Klippel, czyli twórca dwóch magazynów: RockStar Mag i Naughty Dog Mag, nie wyklucza też, że może chodzić o inne projekty studia, np. remaster GTA Vice City czy kontynuację Bully: Scholarship Edition. Co więcej, Klippel dodaje, że projekt prawdopodobnie znajduje się w kiepskim stanie w etapie produkcyjnym.

Co ciekawe, zauważono, że pod materiałami studia Rockstar Games na YouTube zostało wyciszone słowo GTA VI. Po wpisaniu tej frazy wpis nie pojawi się w sekcji komentarzy. Czyżby RS się poirytowało nachalnością fanów? A może po prostu coś przygotowują? Cóż, nie mamy do końca pewności, jednak musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać. Miejmy nadzieję, że niebawem twórcy zdradzą więcej informacji o nadchodzącym tytule.

A na co Wy liczycie? Kolejną odsłonę z serii Grand Theft Auto, a może coś związanego z Bully? Zawsze też jest opcja odświeżenia którejś z poprzedniej części GTA.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie