Promocje dnia – Death Stranding na PC za 65,75 zł, PlayStation 5 z kontrolerem za 2299 zł, a także ponownie dostępny do kupienia XSX

Promocje dnia – Death Stranding  na PC za 65,75 zł, PlayStation 5 z kontrolerem za 2299 zł, a także ponownie dostępny do kupienia XSX
Mobile PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ostatni dzień września, nie oznacza ostatni dzień promocji. Dzisiaj proponujemy Death Stranding na PC za 65,75 zł, PlayStation 5 z kontrolerem za 2299 zł, a także ponownie dostępny do kupienia XSX.

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę na trzy z nich.

Death Stranding na PC w niskiej cenie

Macie może ochotę na symulator kuriera? A może wolicie symulator chodzenia? Tak na poważnie, to możecie dostać Death Stradning (A HIDEO KOJIMA GAME) w naprawdę przystępnej cenie w wersji na komputery osobiste. Za 65,75 zł kupicie najnowszą grę japońskiego dewelopera w sklepie Gamivo.

PlayStation 5 z dodatkowym kontrolerem DualSense

Za 2299 zł otrzymacie oczywiście konsolę PS5 w wersji Digital, a także dodatkowy czarny kontroler DualSense. To nie wszystko, bo w prezencie dostaniecie PS Plus na 3 miesiące. Naprawdę niezła oferta. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Xbox Series S ponownie dostępny do kupienia

Ale zapewne nie na długo. Dlatego, jeśli jesteście zainteresowanie XSX, to spieszcie się, bo chętnych raczej jest sporo. W oficjalnym sklepie Allegro zgarniecie konsolkę za lekko ponad tysiąc złotych.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:

Dajcie znać, co kupiliście!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie