PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Premiery Miesiąca, czyli na jakie tytuły warto czekać.

|| Co miesiąc zalewają nas nowe gry, z których trzeba przecież coś wybrać. W naszych obszernych tekstach skupiamy się na najważniejszych produkcjach na dany miesiąc. Co prawda prezentowane przez nas TOP 5 jest subiektywne, lecz staramy się dobierać gry do zestawienia w taki sposób, by zadowolić zarówno fanów strategii, jak i gier czysto zręcznościowych.

Teksty, które pojawiają się w dziale Premiery Miesiąca, dotyczą również wszystkich sprzętów dostępnych na rynku. Jeśli zbliża się ciekawa premiera na 3DS-a czy PS Vitę, znajdzie się dla niej tutaj miejsce. Nie dyskryminujemy mniejszych konsolek, które traktujemy na równi z PC, PS4, PlayStation 3, X360, Xboksem One oraz Wii U. Oczywiście zdarza się i tak, że na daną platformę po prostu nic godnego polecenia nie wychodzi w danym okresie. Wówczas na liście TOP 5 może zabraknąć gier na jakąś konsolę. Nigdy jednak nie jest tak, że TOP 5 – publikowane w dziale Premiery Miesiąca – jest zdominowane tylko przez jeden sprzęt.

W TOP 5 wspominamy również o pomniejszych produkcjach, które mimo tego, że nie załapały się do głównego zestawienia, zasługują choćby na akapit uwagi. Teksty publikujemy na przełomie każdego miesiąca, więc nie zapomnij zaglądać regularnie do naszego działu Premiery Miesiąca.