DoGRYwka - Lara Croft ze zdziwioną miną, robot będący maskotką eventu Gamescom 2021, samochód terenowy jedzie przez pustynię podczas burzy w Forza Horizon 5

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – najwięksi wydawcy na Gamescom 2021, szansa na powrót Tomb Raidera i fury z okładki Forza Horizon 5

Dziś dość specjalne wydanie DoGRYwki! Zachęcamy do oglądania jednej z największych imprez gamingowych w roku, jaką jest Gamescom 2021. Nie zabraknie kilku rarytasów, m. in. Dying Light 2 oraz rebootu serii Saints Row.

Aby obejrzeć transmisję, użyjcie linka poniżej. Ze względu na ograniczenia wiekowe nie ma możliwości oglądania z poniższego okna. Cóż, „jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma”, prawda? Pre-show rozpoczyna się o godzinie 19:30!

Poniżej znajdziecie wszystkie nasze artykuły z tej pięknej środy. Po zakończeniu wieczornego eventu news zostanie zaktualizowany o kolejne linki, dlatego zachęcamy zajrzeć tu również później.

Mimo to, i tak już napisaliśmy wiele ciekawych tekstów. Gorąco zachęcamy sprawdzić np. ten o samochodach z okładki Forza Horizon 5 oraz o pewnym przezabawnym symulatorze… jelenia. Nie zabrakło też pewnych domysłów o nowym Tomb Raider. Rzućcie okiem i sprawdźcie, czy ze wszystkim jesteście na bieżąco.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się