Xbox kontroler wireless - Forza Horizon 5 - limitowana edycja - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Kontroler Xbox w wersji Forza Horizon 5 skradł moje serce

Microsoft zapowiedział nowy kontroler Xbox z motywem z gry Forza Horizon 5. Wyróżnia go na tle pozostałych modeli kilka elementów, dlatego tym bardziej warto się nim zainteresować.

Nie będę ukrywał, że ów gamepad od razu skradł moje serce. Nawet mogę śmiało mówić o miłości od pierwszego wejrzenia. Dobranie pstrokatych kolorów jest moim zdaniem po prostu perfekcyjne. Rzućcie okiem, a ja za ten czas idę szukać drobniaków na ten kawał sprzętu.

Pre-order jest już możliwy do złożenia. Za ten tego „potworka” przyjdzie zapłacić 319 zł. Ma on trafić do sprzedaży od 9 listopada 2021 roku, także jeszcze trochę przyjdzie na niego poczekać. A uwierzcie mi, że jest naprawdę na co!

Link do sklepu Xbox znajdziecie tutaj.

Poza niestandardowymi kolorami i przezroczystą obudową gigant z Redmond oferuje specjalne ogumienie z tyłu kontrolera, aby lepiej się go trzymało. Same spusty posiadają wyżłobienia, które mają pełnić podobne zadanie. Z przodu urządzenia po lewej stronie znajduje się logo Forza Horizon 5, jednakże nie rzuca się mocno w oczy, co może być przez wielu uważane za plus. Ponadto w zestawie znajdują się wyjątkowe bonusy, które odblokują w wymienionej przed momentem grze odpowiednio samochód, kosmetyk (cokolwiek to znaczy) i zwycięskie emotki.

A Wam jak się podoba ten gamepad? Przypadł Wam do gustu, czy jednak razi Was po oczach? Może bylibyście w stanie zaprojektować lepszy? Tak się składa, że macie taką możliwość! Więcej o tym możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się