Chernobylite na PS4 i Xbox One opóźnione na ostatnim zakręcie

Chernobylite - dwójka ludzi obserwuje z daleka najpewniej fabrykę w nocy. Mają założone kaptury
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeśli oczekujecie premiery Chernobylite na konsolach zeszłej generacji, mam dla Was przykrą wiadomość. Wydawca tytułu poinformował dziś o przesunięciu debiutu wersji na PS4 i Xbox One.

Wcześniej polska firma mówiła o ewentualnej premierze w okresie późnego lata. Dziś All in! Games poinformowało media o przesunięciu swoich planów. Chernobylite na old-geny uruchomicie dopiero 28 września 2021 roku. Opóźnienie dotyczy wydań cyfrowych i fizycznych.

W All in! Games zawsze wyznaczamy sobie wysokie standardy dla każdej z naszych premier i jesteśmy bardzo zadowoleni z gier, które wydaliśmy w tym roku. Takie też standardy stosujemy dla Chernobylite i w związku z tym postanowiliśmy nieco opóźnić wydanie tego tytułu, aż do rozwiązania nieprzewidzianych problemów z buildem na konsole.

Chcemy mieć pewność, że wszystkie realizowane przez nas projekty trafiają na rynek w jak najlepszej jakości i przesunięcie konsolowej daty premiery Chernobylite o kilka tygodni pozwoli nam to osiągnąć. Bardzo prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, byśmy mogli w najbliższym czasie dopracować nasz produkt.

– informuje Piotr Żygadło, prezes zarządu All in! Games. w informacji prasowej

Mam nadzieję, że produkcja studia The Farm 51 w wydaniu konsolowym będzie równie dobrze się sprawować, co wersja na PC. Naszą recenzję wersji na komputery z Windowsem możecie znaleźć w tym miejscu. Mój kolega z redakcji bardzo wysoko ocenił ten tytuł, choć nie zabrakło kilku minusów.

Graliście już może na PC? Jakie są Wasze wrażenia? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, a może kogoś zachęcicie do zakupu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie