Rocket League - PS Plus bonus - PG - GF

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Masz PS Plus, dostaniesz prezent do znanej, darmowej gry multiplayer

W sklepie PS Store przez limitowany okres abonenci PS Plus mogą przypisać do konta PSN przepiękny prezent do gry Rocket League. Warto się pospieszyć, aby przypadkiem nie zapomnieć.

Być może ominęła Was wieść, że samo Rocket League od dłuższego czasu też jest za darmo. W związku tym tym polecam zaopatrzyć się w poniższe rozszerzenie, ponieważ nawet jeśli obecnie nie zamierzacie grać w RL, to kiedyś możecie zmienić zdanie. Zaczniecie wtedy z naprawdę ładnym samochodem. Na przypisanie bonusu macie czas do 30 listopada 2021 roku.

Rocket League – Zestaw PlayStation Plus – link

Rocket League - PS Plus bonus - PG

W skład tego pakietu wchodzi odpowiednio zestaw kół, specjalna czapka, nitro oraz malowanie maski auta. Takie radioaktywne połączenie bardzo przypadło mi do gustu. Jeśli nie mieliście wcześniej styczności z tą grą, to możecie nie wiedzieć, że każdy z tych przedmiotów można używać osobno. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wykorzystali tylko pojedyncze elementy z tego prezentu i użyli ich z innymi. Ja osobiście tak bym zrobił, ponieważ najbardziej spodobały mi się te pozłacane felgi. Jeśli macie PS Plus, spieszcie się odebrać gratis!

Być może ominął Was nasz ostatni news na temat Rocket League. Znajdziecie go w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się