0 komentarzy

Mamy pełną nazwę czwartej odsłony Matrix. Trailer tylko dla wybranych

Podczas trwania CinemaConu udostępniono zwiastun oraz nazwę czwartej odsłony filmu Matrix.  Niestety zwiastun jest dostępny jedynie dla uczestników festiwalu.

Na obecnie trwającym CinemaConie zaprezentowano pierwszy zwiastun czwartej odsłony filmu Matrix. Co więcej, zdradzono również jego pełną nazwę: The Matrix Resurrections. Niestety trailer nie został upubliczniony, a zobaczyć go mogli wyłącznie uczestnicy festiwalu. „Na otarcie łez” w sieci dostępny jest opis samego zwiastua:

Zwiastun zaczyna się od sceny rozmowy Neila Patricka Harrisa z Neo granym przez Keanu Reevsa w San Francisco z niedalekiej przyszłości. Wydaje się, że Neo jest uwięziony w nudnawym świecie, tak jak był pierwszy raz w filmie z 1999 roku. Nie rozumie swojego otoczenia.

„Czy jestem szalony?”- Neo pyta terapeutę.
„Nie używamy tutaj tego wyrazu” – odpowiada terapeuta grany przez Neil a Patricka Harrisa.

Reevs spotyka w kawiarni Trinity odgrywaną przez Carrie Anne Moss, jednak oboje się nie rozpoznają.
„Czy my się spotkaliśmy” – pyta kobieta.

Następnie pojawia się ujęcie na niebieskie tabletki, które wpadają do zlewu podczas grania piosenki „White Rabbit” autorstwa Jeffersona Airplane.

Później następuje ujęcie Neo, który przemienia się w starego człowieka w odbiciu lustrzanym. Młodszy Morfeusz mówi do Neo: „czas lecieć”, wręczając czerwoną tabletkę.

Na koniec jest wiele scen walki, akrobacji w powietrzu i pojedynków karate.

Opis trailera via Deadline

Premiera filmu odbędzie się prawdopodobnie 17 grudnia bieżącego roku. Na razie nie wiemy za wiele na temat samego tytułu (oprócz oczywiście nazwy). Za reżyserię odpowiada Lana Wachowski, z kolei za scenariusz pani Wachowski, Aleksandra Hemon i David Mitchell. Na ekranie zobaczymy Yahya Abdul-Mateena, Keanu Reevesa, Carrie-Anne Moss czy Jessicę Henwick.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się