Rocket League
0 komentarzy

Wreszcie ważne usprawnienie na konsolach do Rocket League. Będzie jeszcze płynniej

W Rocket League pojawiła się łatka v2.02, która usprawnia grę oraz dodaje ważną funkcję na konsolach najnowszej generacji. Rozgrywka stanie się jeszcze płynniejsza.

Najnowsza aktualizacja do Rocket League usuwa wiele błędów i problemów, które były w grze. Najważniejszy jest jednak fakt, że łatka pozwoli graczom na PlayStation 5 i Xbox Series S|X grać w tytuł w 120 FPS. Oczywiście trzeba używać odpowiednich kabli oraz monitora/ telewizora, aby wszystko działało sprawnie. Całą tabelkę z ustawieniami i wymaganiami znajdziecie tu.

Niektóre zmiany w aktualizacji do Rocket League

  • Naprawiono błąd, który powodował zawieszenie gry na Windowsie 7;
  • [Nintendo Switch] Naprawiono problem zmniejszający płynność rozgrywki podczas wymiany z innymi graczami;
  • Gra nie będzie się już zwieszać, jeśli otrzyma się sporą ilość zaproszeń do znajomych;
  • Piosenki chronione przez prawa autorskie nie będą odtwarzane, jeśli zostaną wybrane ręcznie, gdy tryb Stream Safe jest włączony;
  • Naprawiono bug, który pokazywał niewłaściwą Rangę po zakończeniu meczu.

Pełna lista zmian znajduje się tutaj.

Jeśli gracie w Rocket League, a nie mieliście okazji przeczytać o nadchodzących dużych (ale naprawdę ogromnych) zmianach do gry, to podrzucam link. Twórcy pracują nad zmianą silnika graficznego w produkcji. Co to oznacza? Zapewne bardzo dużo nowości w rozgrywce i balansie. Nie wiadomo jeszcze, kiedy to nastąpi, ale zmiana jest naprawdę interesująca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się