LEGO Star Wars The Skywalker Saga - R2-D2

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Chcecie zagrać w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga? No to sobie jeszcze poczekacie

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ponownie zostało pokazane na kolejnym trailerze. Gra wygląda niesamowicie, lecz nie obyło się bez przykrego zaskoczenia na samym końcu.

Mam na myśli dokładnie datę premiery. Niedawno twórcy poinformowali w sieci o przesunięciu premiery na bliżej nieokreślony termin. Teraz już wiadomo, że produkcja zadebiutuje dopiero na wiosnę 2022 roku. Cóż, jest to wielka szkoda. Należy się przynajmniej pocieszyć nowym trailerem, który wygląda naprawdę dobrze:

Trzeba przyznać, że jednak od ostatniej zapowiedzi wideo tytuł niesamowicie wypiękniał. Widać to szczególnie podczas walki z czerwonymi żołnierzami Sithów. Zwróćcie wtedy uwagę na podłoże i te ładne odbicia. Czy to dzięki ray tracingowi? Nie wydaje mi się, ponieważ LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nie wygląda jak gra, która wykorzystuje wszędzie tę technologię. Zresztą Unreal Engine 5 posiada już zamiennik RT, do którego nie potrzeba RTX-a w komputerze.

Nowe LEGO Gwiezdne wojny to oczywiście niejedyna gra pokazana w ramach eventu Gamescom 2021. Między innymi zaprezentowano również reboot gry Saints Row. Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się