Death Stranding Director's Cut - Sam Porter Bridges

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Death Stranding Director’s Cut na nowej rozgrywce. Roboty, „jetpack” i wiele więcej

Kojima Productions zaprezentowało pokaz nowości w Death Stranding Director’s Cut. Do gry trafi cała masa świeżych gadżetów oraz rozwiązań.

Gamescom 2021 przyniósł ze sobą miły prezent dla fanów Hideo Kojimy. Wreszcie możemy rzucić okiem na niektóre nowości obecne w rozszerzonej wersji Death Stranding.

Zaprezentowano całkiem długi gameplay, na którym widzimy nowe gadżety, lokacje oraz świeże elementy. Dodatkowo możemy spojrzeć, jak gra prezentuje się na PlayStation 5. Tytuł trzyma stabilne 60 klatek na sekundę i wygląda naprawdę prześlicznie.

Death Stranding Director’s Cut to jednak nie tylko pomniejsze nowości i ulepszona oprawa. Do gry trafią zupełnie nowe misje, które zabiorą nas do nieobecnych wcześniej lokacji. Znajdzie się miejsce na trochę akcji, ale widać też, że Hideo Kojima chciał zaoferować graczom trochę więcej skradania.

Poniżej znajdziecie ponad 8 minut rozgrywki. Director’s Cut zadebiutuje 24 września bieżącego roku i będzie dostępne tylko na PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się