0 komentarzy

FIFA i eFootbal mają nowego konkurenta? Poznajcie UFL

Do sieci trafił zwiastun nadchodzącej gry piłkarskiej, czyli UFL. Co ciekawe, tytuł będzie darmowy, a więc wszyscy chętni wypróbują grę.

Zobaczcie najnowsze, a zarazem jedyne wideo z nadchodzącej gry piłkarskiej. Chodzi oczywiście UFL, czyli darmowego możliwego odpowiednika FIFA. Gra wykorzystuje silnik Unreal Engine, dlatego możemy spodziewać się wysokiej jakości grafiki. Niestety nie wiemy na jakiej platformie zagramy, ani kiedy pojawi się gra w sprzedaży.

Jak twórcy zapewniają, tytuł jest „globalną piłkarską grą online, gdzie liczą się wyłącznie nasze umiejętności”. Jeśli uda się zrealizować ten cel, to rozgrywka powinna być bardzo przyjemna. Jedną z głównych wad trybu FUT w serii FIFA są właśnie niezbalansowane karty, gdzie często niedoświadczony gracz wygrywa mecz z racji dużo lepszego składu. Jak będzie w tym przypadku? Nie wiadomo zupełnie nic o trybach.

Jeśli macie ochotę więcej poczytać o nowościach z Gamescom, to kliknijcie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się