0 komentarzy

Battlefield V za darmo na Steam to niestety pomyłka [Aktualizacja]

Prawdopodobnie już jutro Battlefield V będzie od odebrania za darmo na platformie Steam. Informacje pochodzą ze SteamDB.

[Aktualizacja]

SteamDB zaprzeczyło informacje, według których jutro mielibyśmy otrzymać Battlefield V na platformie Steam za darmo. Prawdopodobnie w wyniku jakiegoś błędu przy pobieraniu danych z platformy, pojawiła się myląca pomyłka. Zatem jutro raczej nie uświadczymy żadnej promocji. Trzymamy rękę na pulsie!

[Dalszy ciąg newsa sprzed aktualizacji]

Jak podaje strona SteamDB już jutro od godziny 19:00 wszyscy zainteresowani, będą mogli zgarnąć Battlefield V (podstawową wersję) za darmo na platformie Steam. SteamDB to strona zawierająca informacje o grach, liczbie użytkowników w danej produkcji czy aktualnych promocjach na platformie Valve. Co ciekawe, na karcie BF V widnieje napis „No cost” (brak opłat), a także data, kiedy ma zniknąć cena gry: 26 sierpnia 2021 17:00 UCT (u nas 19:00). Przypominam, że ostatnio tytuł rozdawano bez opłat wszystkim subskrybentom abonamentu Amazon Prime. Może teraz czas na Steam?

Wcale się nie zdziwię, jeśli promocja okaże się prawdziwa. Byłby to świetny ruch marketingowy, zwiększający zainteresowanie marką przed nadchodzącą głośną produkcją Battlefield 2042. Dzięki temu więcej graczy spróbuje swoich sił w poprzedniej strzelance i być może zainteresuje się nadchodzącą odsłoną cyklu. Na puste serwery jednak nie ma co narzekać, bo fani strzelanek wciąż bawią się w ostatniej części serii.

Battlefield V zabiera nas na front drugiej wojny światowej. Gra niezmiennie czerpie ze znanej formuły zabawy. Ponownie do dyspozycji otrzymujemy kilka klas, wiele pojazdów i jeszcze więcej broni. Silnik odpowiadający za zniszczenie otoczenia i obiektów wciąż pozostaje wizytówką serii BF. Nie brakuje również nowości jak np. prośba o reanimacje po zgonie. Tytuł swoją premierę miał w 2018 roku. Jest dostępny na PC, PS4, PS5, XONE oraz XSX S|X.

Jak myślicie, dostaniemy za darmochę tytuł od Dice?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się