Amerykańscy żołnierze strzelają z karabinów.
0 komentarzy

Można się zapisywać na darmowe granie w Hell Let Loose, ale tylko na jednej platformie

Twórcy Hell Let Loose otworzyli zapisy do zamkniętej bety konsolowej wersji gry. Testy dotyczą wyłącznie PlayStation 5 i regionów EU/NA. Beta startuje jutro.

Deweloperzy z Team17 ogłosili rozpoczęcie zapisów do zamkniętej bety Hell Let Loose na konsoli PlayStation 5. Choć każdy może wysłać zgłoszenie, tak nie wszyscy otrzymają dostęp. Zamknięte beta testy potrwają od 26 sierpnia od godziny 12:00 do 31 sierpnia do godziny 12:00. Tutaj możecie się zapisać.

Jakie wymagania trzeba spełnić, by wziąć udział w becie Hell Let Loose:

  • Mieć ukończone 18 lat;
  • Posiadać konsolę PlayStation 5;
  • Mieszkać w Europie lub Ameryce Północnej;
  • Znać język angielski (chodzi o to, aby przesłać twórcom feedback, wskazać błędy itp.).

HLL wystartowało z premierą na komputerach osobistych 27 lipca bieżącego roku. Zanim do tego doszło, ta hardcorowa strzelanka osadzona w realiach drugiej wojny światowej, znajdowała się we wczesnym dostępie. Twórcy planują także wypuścić tytuł na konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X pod koniec bieżącego roku.

Warto również wspomnieć, że biorąc udział w testach, gracze zobowiązani są do podpisania NDA. Chodzi oczywiście o klauzulę zachowania poufności, ponieważ beta jest zamknięta dla niezaproszonych osób. Nie można zatem „wynosić” z gry materiałów wideo, screnshootów, czy nagranej muzyki. Nieprzestrzeganie regulaminu wiąże się z konsekwencjami prawnymi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się