Dream Cycle - zrzut ekranu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Dream Cycle to nowy akcyjniak twórców Tomb Raider. Zobaczcie gameplay

Jako ostatni trailer z pre-show dzisiejszego pokazu Gamescom Opening Night Live dotyczy gry twórców oryginalnego Tomb Raider. Cóż, za dużo nie zostało pokazane. Oto Dream Cycle.

Nie zdziwię się, jeżeli dziś Twitter zaleje fala hejtu w związku z tym, co zostało pokazane. Ludzie raczej oczekiwali remake’a pierwszego Tomb Raidera, a otrzymali zupełnie nowe IP, które w mojej opinii nie wygląda za ciekawie. Myślę, jednak, że po prostu oczekiwania były nieadekwatne do tego, na co rzeczywiście można było liczyć. Rzućcie okiem na trailer i oceńcie sami:

Uwięziony w rozbitym wymiarze, wcielasz się w Morgan Carter, współczesną uczennicę arkanów. Pokonaj zepsutych mieszkańców Krain Snów, aby przełamać klątwę. Używaj skradania się, pułapek, zaklęć i iluzji, aby po cichu utorować sobie drogę lub staw czoła wrogom, wykorzystując ich słabości za pomocą konwencjonalnej broni. Tylko niszcząc tych bezdusznych przeciwników możesz zapuścić się głębiej w Krainy Snów, odkryć prawdę o swojej historii i może… tylko może… znaleźć wyjście.

– czytamy na karcie Steam produktu

Na ten moment tytuł Dream Cycle można dodawać do listy życzeń na Steam. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym tytułem, warto to zrobić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się