Saints Row - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Saints Row powraca! Jest zwiastun, gameplay i data premiery

Zapowiedziano nowe wcielenie serii Saints Row. Święci powracają w dość nietypowej formie. Widać, że marka przeszła niemało przemian.

Plotki się potwierdziły. Nowa odsłona przygód Świętych oficjalnie trafi do graczy. Gra zadebiutuje 22 lutego 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Zaprezentowano zwiastun oraz krótki teaser rozgrywki. Gra to pełny reboot, choć na materiałach bez problemu dostrzeżecie elementy nawiązujące do poprzednich odsłon cyklu. Dodatkowo poznaliśmy pierwsze szczegóły historii gry.

W świecie pełnym bezprawia i przestępczych frakcji, które walczą o władzę, grupa przyjaciół postanawia założyć własną organizację i utorować sobie drogę na szczyt. Poznaj największy i najlepszy jak dotąd otwarty świat Saints Row. W rozległym i wyjątkowym Santo Ileso doświadczysz różnorodności dzikich i ekscytujących zadań pobocznych, przestępczych przedsięwzięć i przebojowych misji, podczas których poprowadzisz samochód, chwycisz za broń i poszybujesz w specjalnym kombinezonie.

Zarys fabuły nowego Saints Row

Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun, a także krótkie fragmenty gameplay’u. Kolejne konkrety na temat gry poznamy w niedalekiej przyszłości. Jest na co czekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się