Outlast Trials - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Outlast Trials na rozgrywce. Strach, dużo krwi i dziwne stwory

Studio Red Barrels wreszcie pochwaliło się rozgrywką z Outlast Trials. Wyczekiwany horror prezentuje się zaskakująco dobrze.

Dzisiejsza konferencja Gamescom Opening Night Live przyniosła nam kilka sporych niespodzianek. Znalazło się również coś dla fanów horroru. Po wielu miesiącach ciszy, Red Barrels zaprezentowało gameplay z nowej odsłony Outlast.

Outlast Trials to kooperacyjny horror, w którym gracze staną przeciwko różnorakim przeciwnikom i będą musieli przetrwać w wyjątkowo nieprzyjaznym środowisku. Śmiałkowie zostaną postawieni również przed specjalnymi próbami, które mogą, ale nie muszą skończyć się bolesną śmiercią bohaterów. Kolejne szczegóły rozgrywki poznamy w ciągu najbliższych miesięcy.

Niestety, nie zagramy zbyt szybko. Premierę przewidziano na 2022 rok. Poczekamy więc dość długo i miejmy nadzieję, że będzie warto.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się