DEEEER Simulator - jeleń połączył się z innymi zwierzętami w megazorda

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Godny następca tronu Symulatora Kozy z datą premiery. Jeleń zmienia się w Megazorda

Był już symulator kozy, to dlaczego ktoś nie miałby pracować nad np. symulatorem jelenia? Tak się składa, że taka produkcja istnieje, a nawet za niedługo ma wyjść z wczesnego dostępu. Czym jest DEEEER Simulator?

Są gry, gierki i dzieła sztuki. W mojej opinii omawiana w tym tekście produkcja zasługuje przynajmniej na nominację do tej ostatniej kategorii. To zwariowany koncept, w którym gracz wcieli się w jelenia. Ten jednak potrafi całkiem sporo względem osobników tego samego gatunku. Mam na myśli np. bujanie się po mieście na własnej głowie niczym Spider-Man dzięki pajęczynie. Spójrzcie na jeszcze gorący trailer, ale nastawcie się na dużo nieprzewidzianych sytuacji:

Podobnie jak w przypadku Goat Simulator gracze mają tu do czynienia z sandboxem. Oznacza to, że to od grających będzie zależało, czym w danym momencie się zajmą. Atrakcji na pewno nie brakuje, a tym bardziej naprawdę specyficznego humoru. Ja takowy lubię i nie mogę doczekać się już premiery. Ta odbędzie się 25 listopada 2021 roku.

Choć obecnie w ramach Early Accessu można zakupić DEEEER Simulator na platformie Steam, w dniu premiery będą możliwe też do nabycia edycje na konsole. Dokładnie na PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Na ten moment nie wiadomo nic o wariantach opracowanych z myślą o next-genowych sprzętach. W związku z tym będzie trzeba się zadowolić wsteczną kompatybilnością, jeśli posiadacie Xbox Series X|S lub PS5.

W ostatnim czasie pisałem jeszcze o innej, nietypowej produkcji. Ostrzegam, że przechodzicie do tego artykułu na własną odpowiedzialność.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się