Marvel's Midnight Suns

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Marvel’s Midnight Suns zapowiedziane! Oto nowa produkcja od 2K Games

Po wielu miesiącach przecieków nareszcie pojawiła się zapowiedź Marvel Midnight Suns. To taktyczne RPG, które powinno spodobać się nie tylko fanom tego popularnego uniwersum superhero.

W Marvel’s Midnight Suns każdy stworzy swojego własnego superbohatera. To ciekawa innowacja, która ma pomóc jeszcze bardziej wczuć się w swoją postać. Rzućcie okiem na poniższy trailer, ponieważ klimat zapowiada się na dość niecodzienny jak na grę z tym światem herosów.

Premiera gry odbędzie się na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC już w marcu 2022 roku. Co ciekawe, gameplay ma zostać ujawniony już 1 września. Na jaki typ rozgrywki możemy liczyć? No właśnie…

Nie powiedziano dokładnie, że jest to ten wielki, wyczekiwany „XCOM Marvel”. Wstrzymałbym się z zakładaniem, że tak właśnie jest, choć wydaje się to wysoce prawdopodobne. Wydawcą gry jest 2K Games, co jest kolejną rzeczą, która pokrywa się ze wcześniejszymi przeciekami.

To tylko jeden z dzisiejszych newsów na temat gier z Gamescom 2021. Zobaczyliśmy też między innymi zwiastun rebootu Saints Row. Artykuł na temat tej gry znajdziecie w tym miejscu.

Jak Wam podoba się trailer Marvel’s Midnight Suns?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się