Robert Pattison
0 komentarzy

Batman, jakiego jeszcze nie znamy. Twórcy zdradzają szczegóły na temat filmu

Na CinemaConie twórcy podzielili się z fanami swoją wizją na temat nadchodzącego filmu Batman. Zdradzili więcej szczegółów o samej produkcji, ale także o głównym bohaterze.

Podczas panelu Warner Bros na CinemaConie pokazano nowe zakulisowe materiały i wywiady z aktorami z filmu Batman (2022). Następnie odtworzono trailer The Batman DC FanDome. W materiałach jest umieszczona rozmowa z Robertem Pattisonem. Aktor tak opisuje odgrywającego bohatera w nadchodzącej produkcji:

Z jakieś powodu Batman zawsze należał do najważniejszych postaci 20 wieku. Ta wersja radykalnie różni się [red. w porównaniu do innych adaptacji].

Robert Pattison via ScreenRant

Warto również wspomnieć, że reżyser obiecał, iż produkcja jest „emocjonalnym filmem o Batmanie.” Dodał również, że tytuł nie opowiada o narodzinach super bohatera. Historia jest „ukazana w sposób jak Rok Pierwszy„. Chodzi oczywiście o komiks Franka Millera i Dave’a Mazzuchelliego Batman Rok Pierwszy. Legendarny komiks traktuje o początkach walki Batmana z przestępczością, jego nieudolności i porażkach.

Film ma zaplanowaną premierę na 4 marca 2022 roku. Krzesło reżysera zajmuje Matt Reeves, który opracował scenariusz wraz z Mattsonem Tomlinem. Produkcja ma się bardziej skupić na detektywistycznej pracy Batmana, a całość jest utrzymana w mrocznej i noirowej stylistyce. Na ekranie zobaczymy Roberta Pattisona (Batman/ Bruce Wayne), Zoë Kravitz (Catwoman/ Selina Kyle), Andiego Serkisa (Alfred Pennyworth), Colina Farella (The Penguin/ Oswald Cobblepot), Paula Dano (The Riddler/ Edward Nashton) oraz Jefferiego Wrighta (Komisarz Gordon).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się