Horizon Zero Dawn Complete Edition - Aloy na tle gór i robo-dinozaurów

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Horizon Zero Dawn z next-genowym patchem! Co zyskała wersja na PS5?

Dziś masa graczy na pewno powróci do Horizon Zero Dawn. Podczas Gamescom 2021 poinformowano, że next-genowy patch został już wydany na konsoli PS5.

Cóż, lista nowości nie jest za długa. Na oficjalnym blogu PlayStation poinformowano, że do gry dodano specjalny tryb dążący do 60 FPS. Aktualizacja jest darmowa, co powinno ucieszyć każdego właściciela PS5. Wygląda na to, że jest to jedyna nowość. Nie powiedziano nic na temat wsparcia dla DualSense lub poprawionej rozdzielczości gry.

Być może za niedługo takie informacje trafią do sieci, a wraz z nimi między innymi testy i porównania ze standardową wersją Horizon Zero Dawn. Jestem ciekaw, czy o czymś jeszcze nie powiedziano.

Zamierzacie dzisiaj powrócić do pierwszego Horizona? Być może będziecie bardziej skłonni do tego po przeczytaniu newsa na temat Horizon Forbidden West. Wspomniany artykuł znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się