Destiny 2 The Witch Queen - zrzut ekranu ze zwiastuna

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zapowiedziano Destiny 2 The Witch Queen. Mroczny dodatek ma też datę premiery

Twórcy Destiny 2 zapowiedzieli nowy dodatek do gry – The Witch Queen. Mroczne rozszerzenie zapowiada się naprawdę klimatycznie.

Drugie Destiny ciągle się rozwija. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych looter-shooterów i nie ma w tym niczego dziwnego. Twórcy dbają o to, aby nowe dodatki oferowały zadowalającą ilość i jakość zawartości.

Zapowiedziano właśnie kolejne rozszerzenie. The Witch Queeen zadebiutuje 22 lutego 2022 roku. Musimy więc poczekać całkiem długo, ale jeśli gracie w Destiny 2, raczej nie będziecie się nudzić.

Siostra Kształtów, Łamaczka Mieczy, Królowa Czarownic – które z moich licznych imion ciśnie Ci się na usta, gdy snujesz wokół mnie swoją opowieść? Nawet gdy stąpasz ostrożnie po moim dziedzińcu, wśród tych, którzy czczą Światło, którym ich obdarzyłam, czy odmówiłabyś mi cnoty tej mocy?

Twoje odpowiedzi są wymowne, Strażniku. Zastanów się nad nimi i zapytaj tych, którzy obiecują ci jasność w obliczu tego, co tu widzisz. Słuchaj, jak ich głos się waha. A kiedy podniesiesz swoją nową stal z serca swojej kuźni, zadaj sobie pytanie: Jaka siła tobą włada? Czekam na Ciebie, Strażniku. Wstąp do mojego Świata Tronu i ujrzyj prawdę.

Wprowadzenie fabularne do dodatku

Poza nową opowieścią i lokacjami, do gry zawita też system wytwarzania broni. Dodatkowo do graczy trafi nowy typ oręża, glewia, a chętni śmiałkowie zapoznają się ze świeżym rajdem oraz trybem gry. Na szczegóły wszystkich nowości musimy jeszcze zaczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się