Nowe gry PS4 PS5 - logo PlayStation

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation dziś pokaże coś nowego. Czego się spodziewać?

Potwierdzono, że PlayStation pojawi się na targach Gamescom 2021. Sony może zaprezentować kilka produkcji, a ja mam swoje typy.

Tegoroczne targi Gamescom już się właściwie rozpoczęły. Konferencja Xbox za nami, a to jeszcze nie koniec wielkich wydarzeń. Przed nami segment Opening Night Live, na którym ujrzymy ogrom zapowiedzi. Potwierdzono, które firmy pojawią się na pokazie i znajdziemy wśród nich największych wydawców, w tym PlayStation.

Sony od dłuższego czasu nie pokazało niczego nowego. Firma może szykować swój własny, duży pokaz, ale przed tym pojawi się na Gamescomie i zaprezentuje coś swojego. A co to będzie? Mam kilka przypuszczeń.

Po pierwsze i właściwie już pewne, zobaczymy gameplay Death Stranding Director’s Cut. Kojima zaprezentuje swoje rozszerzone dzieło, choć nie możemy mieć pewności, że zalicza się ono do pokazu Sony. Kojima Productions nie jest w końcu częścią PS Studios.

Po drugie, spodziewałbym się kolejnego zwiastuna Deathloop. Gra debiutuje we wrześniu i jest czasowo ekskluzywna dla PS5 i PC. Dodatkowo prawa do jej marketingu ma Sony, więc możliwe, że tytuł ten ujrzymy na Gamescomie.

Możliwe również, że Niebiescy mają w zanadrzu jakąś niespodziankę. Nie spodziewałbym się jednak żadnego ogromnego ogłoszenia. Gamescom od zawsze służy jako coś w rodzaju wsparcia i rozwinięcia innych eventów. Niemniej nadzieja umiera ostatnia i kto wie, może Sony czymś nas mocno dziś zaskoczy?

Opening Night Live wystartuje dzisiaj o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się