Kobieta strzela z łuku.
0 komentarzy

Tagi:

Powrót oryginalnego Tomb Raider? Twórcy pierwszych odsłon serii pojawią się na Gamescom

Kompozytor muzyki i dźwięków do pierwszych trzech gier z serii Tomb Raider zapowiada wielkie ogłoszenie na Gamescomie. Może mają na myśli remake lub remaster przygód Lary?

Natham McCree, czyli kompozytor muzyki i dźwięków do oryginalnej trylogii Tomb Raider, na swoim profilu na Twitterze zapowiedział wielkie ogłoszenie. Oczywiście szczegółów dowiemy się podczas dzisiejszego Gamescomu. Co ciekawe, towarzyszyć będzie mu Toby Gard, czyli jedna z osób odpowiedzialnych za stworzenie postaci Lary Croft. Czego możemy się spodziewać? Dosłownie wszystkiego, ale raczej nieprzypadkowo dwie osoby, które pracowały nad pierwszymi grami o Pani archeolog, spotka się, aby ogłosić coś ważnego.

Do głowy przychodzi mi porządny remake pierwszej (lub pierwszych trzech) odsłon Tomb Raider. Nowsze części (od 2013 roku) cieszą się sporym uznaniem wśród graczy i krytyków, jednak odchodzą trochę od wcześniejszej formuły. Trzeba jednak przyznać, że odświeżone wersje starych gier są popularne wśród fanów. Mass Effect Legendery Edition (choć to akurat remaster), Mafia I, czy Resident Evil 2 i 3 tylko to potwierdzają.

Istnieje również szansa, że twórcy kompletnie nas zaskoczą. Przecież nie musi być to ewentualna gra z uniwersum TR. Ja jednak pozostawałbym przy Pani Croft. Gdyby tak puścić wodzę fantazji to… czemu nie przewodnik turystyczny jak w Assassin’s Creed Origins albo Odyssey? Co jaka co, ale poszukiwaczka skarbów pasowałaby idealnie do roli przewodniczki. Cóż, musimy poczekać na start imprezy. Pierwsze informacje z Gamescomu już do nas dotarły.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się