PS Plus wrzesień 2021 - JETT The Far Shore - rozmazana grafika z kokpitu statku, a na niej logo PS Plus

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Przeciek pierwszej gry z PS Plus na wrzesień 2021. Brzmi prawdopodobnie

Znany insider podzielił się w sieci swoimi doniesieniami na temat gry, która według niego może trafić do oferty PS Plus na wrzesień 2021. Co to takiego?

Dziś na Twitterze Shpeshal_Nick opublikował wpis, według którego gracze PlayStation mogliby się w niedalekiej przyszłości spodziewać w Plusie gry o tytule JETT: The Far Shore. Co prawda, czeka on na potwierdzenie, ale według niego wydaje się to już co najmniej prawdopodobne.

Cóż, jest to o tyle ciekawa sytuacja, że na ten moment nie jest znana data premiery wymienionej produkcji. Ta ma zmierzać odpowiednio na PC, PS4 i PS5. Co ciekawe, dziś na Gamescomie ma pojawić się PlayStation. Istnieje mała, maluteńka szansa, że wieczorem japoński gigant wspomni o tej grze. Czas pokaże, a długo nie będzie trzeba czekać na rozpoczęcie eventu – pre-show startuje o godz. 19:30. Poniżej możecie zobaczyć trailer JETT: The Far Shore.

Jeśli nie jesteście na bieżąco z tym, co ma się dziać podczas Gamescomu, zachęcam sprawdzić dzisiejszy news na temat tej imprezy. Znajdziecie tam wszystkie najważniejsze informacje, a na ten moment wiadomo już o kilku perełkach, które dzisiaj wszyscy będą mogli zobaczyć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się