The Gunk - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zbieranie szlamu i zwiedzanie dziwnego świata. The Gunk na gameplay’u

Microsoft zaprezentował jeden ze swoich tytułów ekskluzywnych. The Gunk zapowiedziano jakiś czas temu, a teraz zobaczyliśmy gameplay.

Wczoraj odbył się wielki pokaz gier Microsoftu z okazji Gamescom 2021. Zobaczyliśmy na nim kilka wielkich hitów giganta z Redmond, ale nie tylko. Znalazło się również sporo miejsca na te mniejsze produkcje. Jedną z nich było zapowiedziane rok temu The Gunk.

Ciekawa i też całkiem urodziwa produkcja od twórców SteamWorld zapowiada się intrygująco. To eksploracyjny tytuł, w którym gracze zwiedzają tajemniczą planetę, zbierają szlam nieznajomego pochodzenia i odkrywają sekrety obcej krainy.

Co więcej, twórcy szykują sporo niespodzianek, na które natkniemy się w trakcie poznawania fabuły. W całą sprawę zaangażowany jest też pewien pasożyt, który próbuje zniszczyć odwiedzany przez graczy świat. Zapowiada się kawał solidnego sci-fi. Miejmy tylko nadzieję, że rozgrywka zaoferuje coś więcej, niż eksplorację i sporadyczne zbieranie zasobów i przedmiotów.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun rozgrywki. Wypatrujcie innych materiałów z The Gunk, bowiem te powinny pojawić się całkiem niedługo. Premiera gry zaplanowana jest bowiem na 2021 rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się