Far Cry 6 - grafika
0 komentarzy

Far Cry 6 z nowym zwiastunem fabularnym. Czuć klimat tropików

Deweloperzy zajmujący się Far Cry 6 udostępnili kolejny materiał z gry. Tym razem dostaliśmy trailer fabularny, przybliżający nam świat przedstawiony.

Ubisoft nas nie zaskoczył. Otrzymaliśmy kolejny zwiastun prezentujący Far Cry 6. Ponad 2 minuty materiału opisującego świat przedstawiony w najnowszej odsłonie cyklu. W kolejnej części FC wcielmy się w Danię Rojas. Naszym celem będzie odsunięcie od władzy dyktatora w państwie inspirowanym Kubą. W grę zagramy 7 października bieżącego roku na PC, PS4, PS5, XONE, a także XSX S|X.

Gra ma nas zaskoczyć żywym, otwartym i dużym światem. Postacie niezależne i zwierzęta będą mieć swoje rutyny w ciągu dnia. Ma to na celu zwiększenie immersji, ale również odwzorowanie prawdziwego świata.

Co sądzicie o zwiastunie? Będziecie kupować nowego Far Crya? A może czekacie na Saint’s Row? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się