Kobieta ucieka przed wybuchem
0 komentarzy

Home sweet home, czyli sentymentalny powrót w aktualizacji do State of Decay 2

Twórcy zapowiedzieli, że w zbliżającej się aktualizacji Homecoming do State of Decay 2 otrzymamy możliwość zwiedzenia mapy z pierwszej odsłony. Premiera dodatku we wrześniu.

Podczas trwania Gamescomu Microsoft ogłosił nową aktualizację do State of Decay 2. Deweloperzy poinformowali, że Homecoming udostępni mapę z pierwszej odsłony. Chodzi oczywiście o Trumbull Valley, którą gracze będą mogli normalnie i w pełni eksplorować. Nostalgia gwarantowana. Patch jest zaplanowany na 1 września bieżącego roku. W grę możecie zagrać na PC, Xbox One oraz Xbox Series S|X.

Oprócz mapy, do gry zostanie dodanych 6 nowych baz, unikalna broń, a także ubrania, które będzie można znaleźć wyłącznie w Trumbull Valley. Naturalnie nie zabraknie dodatkowych misji, czy osiągnięć do zdobycia. Przypomnijmy, że rok temu tytuł został zoptymalizowany pod XSX. Dzięki temu gracze mogą bawić się w SoD2 w 4K i 60FPS, z lepszą grafiką i szybszym ładowaniem.

Jak widać, twórcy dotrzymali obietnicy. Rok temu oznajmili, że nadal będą wspierać produkcję, pomimo ogłoszenia prac nad kontynuacją gry. Na koniec tylko wspomnę, że ekipa Undead Labs pochwaliła się, że State of Decay 2: Juggernaut Edition (ogromna bezpłatna aktualizacja tytułu) przebiła liczbę 10 milionów graczy. Na chwilę obecną nie wiemy za wiele na temat trzeciej odsłony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się